Стелаж металевий для гаража, будинку, складу, на 5 полиць 180 см М90060 Mar-Pol
1 390 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: М90060
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця металева 180х90х40
Функціональна та стійка полиця для зберігання
☑️ Ідеально підходить для:
- ✔️ архів
- ✔️гараж
- ✔️ В наявності
- ✔️підвал
- ✔️ магазин
☑️ Специфікація:
✔️Розміри: 180х90х40 см
A: Ширина: 90 см
B: Зріст: 180 см
C: Глибина: 40 см
- ✔️ колір : сталь
- ✔️ Кількість полиць в стелажі: 5
- ✔️ максимальне навантаження на полицю: 175 кг
- ✔️ максимальне навантаження на полицю: 875кг
- ✔️ Спосіб монтажу: запресовування (без гвинтів)
- ✔️Матеріал : метал, плита МДФ
- ✔️ профілі: металеві
- ✔️ Товщина плити МДФ: 4 мм
☑️ Стабільна конструкція та проста збірка
✔️ Отвори для кріплення розташовані по всій довжині ніжок.
✔️ Можливість вільного налаштування висоти полиць.
✔️ Інтуїтивно зрозуміла та швидка збірка завдяки конструкції для пресування.
Для вашої безпеки
- закруглені краї - виключає можливість травмування під час використання полиці.
Функціональна та стійка срібна полиця для зберігання, яка ідеально підійде для:
- гараж
- архіви
- запас
- магазин
- підвал
Полиця займає мало місця, але завдяки полицям має багато місця для зберігання.
Стелаж складається з 5 полиць, на яких можна розмістити продукти, коробки або прилади, з максимальним навантаженням до 175 кг на кожну полицю.
Додатковою перевагою нашої полиці є те, що її можна розділити на дві менші.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | MAR-POL |
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Мобільний |
| Матеріал полиць | Дерево, Метал |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Максимальна висота стелажа | 180 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 90 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 875 кг |
| Навантаження на ярус зберігання | 175 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 5 шт. |
| Кількість поверхів | 5 шт. |
| Тип перекриття | МДФ |
| Вид стелажа | Полочные стеллажи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴










